Hızlı, Güvenilir, Ekonomik & Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Apple Yedek Parça Merkezi ve Bilişim Ürünleri

Apple Markasına ait yedek parça ürünlerini sitemizden temin edebileceğiniz gibi, Apple Servis Merkezimize de gelerek cihazlarınızın Apple Yedek Parça değişimlerini yaptırabilirsiniz. Parça değişimlerinde dikkat edilmesi gereken hususların başında, doğru parça seçimi gelmektedir. Birbirine benzeyen birden fazla marka modele ait yada aynı marka farklı model ürünler birbirine çok benziyor olabiliyor.

 

Apple Yedek Parça

Apple Yedek Parça Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Orijinal parça olduğunu barkod numarasından kontrol ediniz.
  • Orijinal parça almak istemiyorsanız bile A Kalite Markası olan yedek parçalar almaya gayret gösterin.
  • Yedek parça montajını profesyonel ekipler tarafından yapılmasına dikkat ediniz.
  • Parça montajından sonra tüm testleri yaparak sağlıklı çalıştığından emin olunuz.

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Apple Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Apple Fan6

Apple Fan - Apple marka cihazlarınız için orijinal apple Fanları buradan inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız yedek parçalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz

Apple Alt Kasa5

Apple Alt Kasa cihazlarınız için orijinal alt kasaları buradan inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız yedek parçalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz

Apple Anakart6

Apple Anakart cihazlarınız için orijinal anakartları buradan inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız yedek parçalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Üst Kasa5

Apple Üst Kasa - Apple marka cihazlarınız için orijinal üst kasaları buradan inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız yedek parçalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz

Apple Batarya19

Apple Batarya cihazlarınız için aradığınız orjinal bataryaları yedek parça listemizden inceleyebilirsiniz. Destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Apple Ekran17

Apple Ekran cihazlar için orjinal ekranlara buradan göz atabilirsiniz. Cihanıza uygun ekranı bulamadıysanız lütfen ekibimizle iletişime geçin.

Apple Klavye15

Apple Klavye cihazlar için orjinal klavyeleri katoloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Katalogda var olmayan ürünler için ekibimizle iletişime geçin.

Apple Adaptör31

Apple Adaptör cihazlarınız için orjinal adaptörleri buradan inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız yedek parçalar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.